Plugins - Akismet - en to uk_UA translation catalogue (214 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
uk_UA: Користувач %1$s змінив статус коментаря на %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
uk_UA[0]: %d коментар не може бути перевірений.
uk_UA[1]: %d коментаря не можуть бути перевірені.
uk_UA[2]: %d коментарів не можуть бути перевірені.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
uk_UA[0]: %d коментар відправлений в Спам.
uk_UA[1]: %d коментаря відправлені в Спам.
uk_UA[2]: %d коментарів відправлені в Спам.

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s approved | %s approved
uk_UA[0]: %s узгоджений
uk_UA[1]: %s узгоджені
uk_UA[2]: %s узгоджених

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
uk_UA[0]: %s коментар був позначений як спам.
uk_UA[1]: %s коментаря були позначені як спам.
uk_UA[2]: %s коментарів були позначені як спам.

en: %s false positive | %s false positives
uk_UA[0]: %s хибне спрацьовування
uk_UA[1]: %s хибних спрацьовування
uk_UA[2]: %s хибних спрацьовувань

en: %s logo
uk_UA: Лого %s

en: %s missed spam | %s missed spam
uk_UA[0]: %s пропущений спам-коментар
uk_UA[1]: %s пропущених спам-коментаря
uk_UA[2]: %s пропущених спам-коментарів

en: %s reported this comment as not spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як не спам.

en: %s reported this comment as spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як спам.

en: (opens in a new tab)
uk_UA: (відкривати в новій вкладці)

en: (undo)
uk_UA: (відміна)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від %2$s спам-коментаря.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від %2$s спам-коментарів.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від %2$s спам-коментарів.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментаря</a>.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
uk_UA: <a href="%s">Akismet</a> запобігає від потрапляння спаму до вашого блогу.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
uk_UA[0]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковане <strong>Akismet</strong>
uk_UA[1]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>
uk_UA[2]: <strong class="count">%1$s спам повідомлень</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: API key must be set to fetch stats.
uk_UA: Для отримання статистики потрібно встановити ключ API.

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Account overview
uk_UA: Огляд Облікового запису

en: Accuracy
uk_UA: Точність

en: Active
uk_UA: Підписка активна

en: Akismet %1$s requires WordPress %2$s or higher.
uk_UA: Akismet %1$s вимагає WordPress %2$s або вище.

en: Akismet Anti-spam strictness
uk_UA: Akismet Анти-спам: суворість

en: Akismet Anti-spam: Spam Protection
uk_UA: Akismet Anti-spam: Захист від спаму

en: Akismet Configuration
uk_UA: Конфігурація Akismet

en: Akismet FAQ
uk_UA: Часті питання щодо Akismet

en: Akismet Setup
uk_UA: Налаштування Akismet

en: Akismet Stats
uk_UA: Статистика Akismet

en: Akismet Support
uk_UA: Підтримка Akismet

en: Akismet Widget
uk_UA: Akismet віджет

en: Akismet caught this comment as spam and updated its status via webhook.
uk_UA: Akismet визначив цей коментар як спам і оновив його статус через веб-хук.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
uk_UA: Akismet позначив цей коментар як спам при повторній перевірці.

en: Akismet caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet позначив цей коментар як спам.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
uk_UA[0]: Akismet перевірив %s коментар.
uk_UA[1]: Akismet перевірив %s коментаря.
uk_UA[2]: Akismet перевірив %s коментарів.

en: Akismet cleared this comment and updated its status via webhook.
uk_UA: Akismet очистив цей коментар і оновив його статус через веб-хук.

en: Akismet cleared this comment during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
uk_UA: Akismet очистив цей коментар під час повторної перевірки. Він не оновив статус коментаря, оскільки його вже було змінено іншим користувачем або плагіном.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
uk_UA: Akismet узгодив цей коментар при повторній перевірці.

en: Akismet cleared this comment.
uk_UA: Akismet схвалив цей коментар.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
uk_UA: Akismet не може повторно перевірити ваші коментарі на спам.

en: Akismet detailed stats
uk_UA: Детальна статистика Akismet

en: Akismet determined this comment was spam during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
uk_UA: Під час повторної перевірки Akismet визначив цей коментар як спам. Він не оновив статус коментаря, оскільки його вже було змінено іншим користувачем або плагіном.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
uk_UA: Akismet виявив проблему при виконанні попереднього SSL-запиту і тимчасово відключив SSL. Через деякий час Akismet знову буде використовувати SSL для запитів.

en: Akismet error code: %s
uk_UA: Код помилки Akismet: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
uk_UA: Akismet фільтрує спам, щоб ви могли зайнятися більш важливими речами.

en: Akismet has detected a problem.
uk_UA: Akismet виявив проблему.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d годину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d години!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d годин!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d хвилину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d хвилини!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d хвилин!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %s день!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %s дні!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %s днів!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
uk_UA: Akismet не сконфігурований. Вам потрібно ввести ключ API.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
uk_UA: Akismet тепер захищає ваш сайт від спаму.

en: Akismet privacy notice
uk_UA: Akismet повідомлення про конфіденційність

en: Akismet provisionally cleared this comment.
uk_UA: Akismet попередньо схвалив цей коментар.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet перевірив і упіймав цей коментар як спам.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
uk_UA: Akismet перевірив і видалив цей коментар.

en: Akismet stats
uk_UA: Статистика Akismet

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s), але автоматично спробує пізніше.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар, але автоматично спробує ще раз пізніше.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити ще раз цей коментар.

en: Akismet works with other plugins to keep spam away.
uk_UA: Akismet працює з іншими плагінами, щоб запобігти спаму.

en: All systems functional.
uk_UA: Всі системи працюють.

en: All time
uk_UA: За весь час

en: Almost done! Configure Akismet and say goodbye to spam
uk_UA: Майже готово! Налаштуйте Akismet і попрощайтеся зі спамом

en: Always put spam in the Spam folder for review.
uk_UA: Завжди поміщати спам в папку Спам для перегляду.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
uk_UA: Ключ API Akismet був визначений для цього сайту в файлі %s.

en: Awaiting spam check
uk_UA: Очікується перевірка на спам

en: Back to settings
uk_UA: Повернутися до налаштувань

en: Cancelled
uk_UA: Підписка відмінена

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Cheatin&#8217; uh?
uk_UA: Махлюєш?

en: Check for Spam
uk_UA: Перевірити на спам

en: Checking for Spam (%1$s%)
uk_UA: Перевірка на спам (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
uk_UA: Виберіть, чи відхиляти очевидний спам автоматично, або завжди поміщати весь спам в папку спаму.

en: Cleaning up spam takes time.
uk_UA: Видалення спаму займає багато часу.

en: Cleared by Akismet
uk_UA: Очищено плагіном Akismet

en: Click the Use this Key button.
uk_UA: Натисніть кнопку "Використовувати цей ключ".

en: Comment #%d could not be checked.
uk_UA: Коментар #%d не може бути перевірений.

en: Comment #%d is not spam.
uk_UA: Коментар #%d - не спам.

en: Comment #%d is spam.
uk_UA: Коментар #%d це спам.

en: Comment History
uk_UA: Історія коментаря

en: Comment discarded.
uk_UA: Коментар відкинутий.

en: Comment not found.
uk_UA: Коментар не знайдено.

en: Comment status was changed to %s
uk_UA: Статус коментаря змінено на %s

en: Comment was caught by %s.
uk_UA: Коментар спійманий %s.

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Compatible plugins
uk_UA: Сумісні плагіни

en: Compatible plugins (new feature)
uk_UA: Сумісні плагіни (нова функція)

en: Connect with API key
uk_UA: Підключитися за допомогою ключа API

en: Connect with Jetpack
uk_UA: Підключитися через Jetpack

en: Contact Akismet support
uk_UA: Зв'язатися з підтримкою Akismet

en: Copy and paste the API key into the text field.
uk_UA: Скопіюйте та вставте ключ в текстове поле.

en: Could not find matching comment.
uk_UA: Не вдалося знайти відповідного коментаря.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
uk_UA: На даний момент отримання статистики неможливе. Спробуйте ще раз.

en: Detailed stats
uk_UA: Детальна статистика

en: Disabled.
uk_UA: Вимкнено.

en: Disconnect this account
uk_UA: Відключити цей обліковий запис

en: Display a privacy notice under your comment forms.
uk_UA: Відображати заяву про конфіденційність під формою коментарів.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
uk_UA: Показувати кількість спам повідомлень, що відслідкував Akismet

en: Do not display privacy notice.
uk_UA: Не показувати повідомлення про конфіденційність.

en: Documentation for %s
uk_UA: Документація для %s

en: Eliminate spam from your site
uk_UA: Виключіть спам на своєму сайті

en: Enabled.
uk_UA: Увімкнено.

en: Enter an API Key
uk_UA: Введіть ключ API

en: Enter your API key
uk_UA: Введіть свій API-ключ.

en: Enter/remove an API key.
uk_UA: Ввести/видалити ключ API.

en: Error getting compatible plugins.
uk_UA: Помилка отримання сумісних плагінів.

en: Failed to connect to Akismet.
uk_UA: З'єднання з Akismet не вдалося.

en: Flagged as spam by %s
uk_UA: Позначено як спам користувачем %s

en: Flagged as spam by Akismet
uk_UA: Позначено плагіном Akismet як спам

en: For more information:
uk_UA: Більше інформації:

en: History
uk_UA: Історія

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
uk_UA: Якщо встановлено, Akismet автоматично буде видаляти найжахливіший спам, не поміщаючи його в папку спаму.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Якщо встановлено, то в списку коментарів буде вказано кількість схвалених коментарів для кожного автора.

en: If you already have an API key
uk_UA: Якщо ви вже маєте ключ API

en: Manual Configuration
uk_UA: Ручне налаштування

en: Manually enter an API key
uk_UA: Вручну ввести ключ API

en: Missing
uk_UA: Підписка відсутня

en: Multiple comments matched request.
uk_UA: Кілька коментарів відповідають запиту.

en: Network functions are disabled.
uk_UA: Мережеві функції відключені.

en: New
uk_UA: Новинка

en: New to Akismet
uk_UA: Початок роботи з Akismet

en: Next billing date
uk_UA: Наступна дата виставлення рахунку

en: No comment history.
uk_UA: Немає історії для коментаря.

en: No comments were caught as spam.
uk_UA: Спам коментарів немає.

en: No subscription found
uk_UA: Підписку не знайдено

en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
uk_UA: На цій сторінці ви можете встановити плагін Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
uk_UA: На цій сторінці ви можете оновити налаштування Akismet і переглянути статистику спаму.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
uk_UA: На цій сторінці ви можете подивитися статистику спаму, відфільтрованого на вашому сайті.

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Past six months
uk_UA: За шість місяців

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%1$s">оновіть WordPress</a> до поточної версії, або <a href="%2$s">поверніться до використання Akismet версії 2.4</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
uk_UA: Будь ласка, перевірте <a href="%s">налаштування Akismet</a> і зверніться до хостинг-провайдера, якщо проблема не вирішиться.

en: Please update your payment information.
uk_UA: Будь ласка, оновіть ваші платіжні дані.

en: Privacy
uk_UA: Конфіденційність

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
uk_UA[0]: Опрацьовано %d коментар.
uk_UA[1]: Опрацьовано %d коментаря.
uk_UA[2]: Опрацьовано %d коментарів.

en: Re-adding...
uk_UA: Додавання...

en: Remove this URL
uk_UA: Видалити це посилання

en: Removing...
uk_UA: Видалення...

en: SSL status
uk_UA: Статус SSL

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: See supported integrations
uk_UA: Переглянути підтримувані інтеграції

en: Set up your Akismet account
uk_UA: Налаштуйте свій обліковий запис Akismet

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Show all %d plugins
uk_UA: Показати всі %d плагіни

en: Show less
uk_UA: Сховати

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Відображати кількість схвалених коментарів поруч з кожним автором в списку коментарів.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
uk_UA: Показувати кількість схвалених коментарів поруч з кожним автором коментаря.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
uk_UA: Зареєструйте обліковий запис на %s щоб отримати ключ API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
uk_UA: Автоматично відхиляти очевидний спам, щоб він не попадався на очі.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
uk_UA: Починаючи з %1$s, з вашого облікового запису зроблено %2$s API запитів, ліміт за тарифом становить %3$s.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
uk_UA: Akismet ще не перевірив на спам деякі коментарі. Вони ще очікують на модерацію та будуть автоматично перевірені пізніше.

en: Spam Blocked
uk_UA: Спам заблоковано

en: Spam blocked | Spam blocked
uk_UA[0]: Спам заблоковано
uk_UA[1]: Спаму заблоковано
uk_UA[2]: Спаму заблоковано

en: Spam filtering
uk_UA: Фільтрація спаму

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
uk_UA[0]: Спам з папки %1$s старіше %2$d дн. видаляється автоматично.
uk_UA[1]: Спам з папки %1$s старіше %2$d дн. видаляється автоматично.
uk_UA[2]: Спам з папки %1$s старіше %2$d дн. видаляється автоматично.

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Stats response could not be decoded.
uk_UA: Відповідь статистики не може бути декодована.

en: Status
uk_UA: Статус

en: Strictness
uk_UA: Режим

en: Subscription Type
uk_UA: Тип підписки

en: Subscription type
uk_UA: Тип підписки

en: Suspended
uk_UA: Підписка заморожена

en: Temporarily disabled.
uk_UA: Тимчасово вимкнено.

en: The 'comments' parameter must be an array.
uk_UA: Параметр comments повинен бути масивом.

en: The API key you entered could not be verified.
uk_UA: Не вдалося перевірити введений ключ.

en: The Akismet subscription plan
uk_UA: План підписки Akismet

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
uk_UA: Введений ключ некоректний. Спробуйте ще раз.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
uk_UA: Статус підписки &#8212; активна, скасована або призупинена

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
uk_UA: Часовий період для статистики. Налаштування: 60-днів, 6-місяців, все

en: The value provided is not a valid and registered API key.
uk_UA: Задане значення не є вірним і зареєстрованим API ключем.

en: There is a problem with your API key.
uk_UA: Проблема з вашим ключем API.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
uk_UA: Немає коментарів для перевірки. Akismet буде перевіряти тільки коментарі в черзі очікування.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
uk_UA[0]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментар</a>.
uk_UA[1]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарі</a>.
uk_UA[2]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарів</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
uk_UA: На даний момент <a href='%s'>черга спаму</a> порожня.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by something else.
uk_UA: Цей коментар не був надісланий до Akismet, коли він був поданий, оскільки його увагу привернуло щось інше.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by the comment disallowed list.
uk_UA: Цей коментар не було надіслано до Akismet, коли він був надісланий, оскільки він потрапив до списку заборонених коментарів.

en: This comment was reported as not spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як не спам.

en: This comment was reported as spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як спам.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed.</a>
uk_UA: Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.</a>

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути змінений через API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути видалений.

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
uk_UA: Щоб допомогти вашому сайту забезпечити прозорість відповідно до законів про конфіденційність, таких як GDPR, Akismet може відображати повідомлення для ваших користувачів під вашими формами коментарів.

en: URL removed
uk_UA: Посилання видалене

en: Un-spammed by %s
uk_UA: Позначено як не спам корисувачем %s

en: Upgrade
uk_UA: Підвищити рівень підписки

en: Upgrade plan
uk_UA: Покращити план

en: Upgrade to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
uk_UA: Akismet, яким користуються мільйони людей, є чи не найкращим у світі способом <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Антиспам Akismet захищає ваш сайт, навіть коли ви спите. Для початку активуйте плагін Akismet, а потім перейдіть на сторінку налаштувань Akismet, щоб налаштувати ключ API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
uk_UA: Akismet, яким користуються мільйони користувачів, мабуть є найкращим у світі способом <strong>захистити свій блог від спаму</strong>.  Він захищає ваш сайт навіть коли ви спите. Щоб почати роботу, просто відкрийте <a href="admin.php?page=akismet-key-config">сторінку налаштувань Akismet</a>, та встановіть свій ключ API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
uk_UA: Akismet, яким користуються мільйони користувачів, мабуть є найкращим у світі способом <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Ваш сайт повністю налаштований і захищений, навіть коли ви спите.

en: View comment history
uk_UA: Переглянути історію коментаря

en: View documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
uk_UA: WP-Cron було вимкнено за допомогою константи DISABLE_WP_CRON. Повторна перевірка коментарів може не працювати належним чином.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
uk_UA: Ми збираємо інформацію про відвідувачів, які коментують сайти, що використовують нашу службу анти-спаму Akismet. Інформація, яку ми збираємо, залежить від того, як користувач налаштував Akismet для сайту, але зазвичай включає в себе IP-адресу, агента користувача, реферер та URL-адресу коментаря (разом з іншою інформацією, яка безпосередньо надана коментатором, такими як їх ім'я, ім'я користувача, електронна адреса і сам коментар).

en: We detected commercial activity on your site
uk_UA: Ми виявили комерційну активність на вашому сайті

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
uk_UA: Хочете <a href="%s">перевірити коментарі в очікуванні</a>?

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
uk_UA: У вас ще немає підписки Akismet.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
uk_UA: Ви не маєте на це дозволу.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
uk_UA: Щоб активувати сервіс Akismet на вашому сайті, потрібно ввести API-ключ.

en: Your API key is no longer valid.
uk_UA: Ваш ключ API більше недійсний.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
uk_UA: Використання вашого облікового запису Akismet наближається до ліміту вашого плану

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
uk_UA: Використання вашого облікового запису Akismet перевищує ліміт вашого плану

en: Your Akismet plan has been cancelled.
uk_UA: Ваша підписка Akismet скасована.

en: Your Akismet subscription is suspended.
uk_UA: Ваша підписка Akismet призупинена.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
uk_UA: Ваш сервер не може виконувати SSL-запити; зв'яжіться з вашим хостинг-провайдером і попросіть їх додати підтримку SSL-запитів.

en: Your account has been restricted
uk_UA: Ваш обліковий запис обмежено

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
uk_UA: Ваш сайт не може підключитися до серверів Akismet.

[ctx: comments]
en: Spam
uk_UA: Спам

en: spam folder
uk_UA: папка «Спам»
